Naar overzicht

du Prie sponsort productie documentaire 'Tis maar eens per jaar’

  • Verhalen
  • 5 september 2025
              
            

du Prie sponsort productie documentaire 'Tis maar eens per jaar’

Precies een maand voor het historische 3 oktober-feest in Leiden, op 3 september, is de documentaire ‘Tis maar eens per jaar’ in première gegaan. Een interessant en onderhoudend eerbetoon aan deze unieke traditie in onze thuisstad. En een ode aan ons mooie Leiden.

du Prie heeft, als familiebedrijf met Leidse roots en talloze bijzondere afgeronde en lopende projecten in en om de stad, deze productie gesponsord. Vanaf zondag 7 september draait de film in de Leidse bioscopen. Een feest van herkenning, met mooie interviews en historische beelden.

Bouw verder met du Prie

Een ambitieus idee voor een project, een uitdaging voor een bestaand gebouw, een nieuwe stap in je carrière – wij bouwen graag samen met opdrachtgevers, collega’s en andere stakeholders partijen aan een duurzame relatie. Dat levert de mooiste resultaten op.

Neem contact op
du Prie bouw & ontwikkeling