Op de bouwplaats aan de Rooseveltstraat in Leiden is een belangrijke mijlpaal gevierd: het hoogste punt van nieuwbouwproject BLEI is bereikt! Dankzij de inzet van het team onder leiding van Bouwcombinatie Boele & van Eesteren | du Prie bouw & ontwikkeling kon deze stap worden gerealiseerd.
Namens opdrachtgever Immo Selekt Amsterdam sprak Chantal Visch haar waardering uit voor de inzet die dagelijks op de bouwplaats getoond wordt. Martijn du Prie bedankte namens de bouwcombinatie het team dat de afgelopen periode hard heeft gewerkt. Een bijzonder moment was het signeren van de dakplaat van de liftschacht door de ruwbouwploeg, voordat deze op de bovenste etage werd geplaatst.
Om het vakmanschap en de inzet van de medewerkers extra te belonen, werd er getrakteerd op versgebakken pizza’s – een smakelijke pauze en een mooi gebaar van waardering.