Naar overzicht

Zes vernieuwde operatiekamers geopend in OK-centrum LUMC

  • Nieuws
  • 15 oktober 2026
              
            

Zes vernieuwde operatiekamers geopend in OK-centrum LUMC

In de vernieuwing van het OK-centrum van het LUMC is een belangrijke mijlpaal gerealiseerd: de eerste zes operatiekamers zijn opgeleverd en gaan binnenkort in gebruik. du Prie heeft als coördinerend aannemer de betreffende afdeling leeg gesloopt en de complete herinrichting verzorgd.

In drie fasen bouwen we de komende jaren samen met het LUMC aan een nieuw OK-centrum, met grotere operatiekamers voorzien van moderne medische technologie, een vernieuwde Centrale Sterilisatie Afdeling en een nieuw steriel magazijn.

Het bouwgebied grenst aan de Holding, Pacu, Verkoever (HPV). Deze afdeling blijft gedurende de bouwwerkzaamheden in gebruik.

du Prie heeft jarenlange ervaring in bouwen voor de zorg, een van onze expertises. Wij vertalen de hoogst mogelijke veiligheidseisen naar een schoon en veilig bouwproces, voor medewerkers en patiënten.

Bouw verder met du Prie

Een ambitieus idee voor een project, een uitdaging voor een bestaand gebouw, een nieuwe stap in je carrière – wij bouwen graag samen met opdrachtgevers, collega’s en andere stakeholders partijen aan een duurzame relatie. Dat levert de mooiste resultaten op.

Neem contact op
du Prie bouw & ontwikkeling